SportFoto: Facebook/Badminton klub Ravens KG

Badminton klub “Ravens KG” osvojio DEVET medalja u Pančevu

Autor: Branko Vukašinović
11:30 | Petak, 08 11 2019

Članovi Badminton kluba “Ravnes KG” osvojili su ukupno devet medalja, po dve zlatne i srebrne i pet bronzanih, na Kupu Srbije za juniore u Pančevu. Zlato je pripalo Aleksandru Jovičiću i Igoru Jovanoviću u dublu u konkurenciji dečaka do 17 godina.

Na Kupu Srbije za juniore u Pančevu iz Badminton kluba “Ravens KG” učestvovalo je 11 takmičara, koji su osvojili devet medalja.

Najsjajnije odličje pripalo je Aleksandru Jovičiću i Igoru Jovanoviću u dublu u konkurenciji dečaka do 17 godina. Srebro su osvojili Relja Milić u singlu u konkurenciji dečaka do 13 godina, kao i Aleksandar Jovičić, takođe, u pojedinačnoj konkurenciji, ali dečaka do 17 godina.

Bronzama su se okitili Relja Milić i Stefan Maksimović u dublu u konkurenciji dečaka do 13 godina, Luka Vujošević u singlu konkurenciji dečaka do 15 godina, dok je Petra Gordić osvojila dva treća mesta i to u singlu u konkurenciji devojčića do 15 godina i dublu u ženskoj kategoriji do 17 godina.

Na Kupu Srbije za juniore u Pančevu učestvovalo je 60 takmičara iz cele zemlje.