SportFoto: Facebook/Extreme sports club `Kragujevac`

Članovi Kluba ekstremnih sportova Kragujevac osvojili osam medalja u Beogradu (FOTO)

Autor: Branko Vukašinović
15:00 | Četvrtak, 16 05 2019

Članovi Kluba ekstremnih sportova Kragujevac osvojili su osam medalja, četiri zlatne i po dve srebrne i bronzane na Prvenstvu Srbije u duatlonu u Beogradu.

Najuspšeniji među Kragujevčanima bio je Strahinja Trakić koji je osvojio dva zlatna odličja u apsolutnoj i kategoriji takmičaraod 18 do 30 godina starosti. Zlatom se okitio i Marko Pavlović u kategoriji takmičara od 40 do 45 godina starosti, kao i Veljko Maksimović u konkurenciji mlađih seniora. Maksimoviću je pripalo i srebro u apsolutnoj kategoriji, a isto odličje je osvojila i Maša Marković u konkurenciji mlađih kadeta. Bronzom su se okitili Iva Pavlović u konkurenciji malđih kadeta i Dušan Pavlović u kategoriji juniora.

U Klubu ekstremnih sportova Kragujevac sada se pripremaju za Prvenstvo Srbije u sprint triatlonu, koje će biti održano 26. maja u Beogradu.