SportFoto: ekonomac.com

Ekonomcu pripao derbi sa Novom Pazovom

Autor: Jovana Mladenović
12:00 | Nedelja, 28 10 2018

U derbiju sedmog kola Prve futsal lige, Ekonomac je kao domaćin savladao Novu Pazovu rezultatom 5:2.

Bio je Ekonomac bolji tim u derbiju, iako oslabljen neigranjem Divanea, ali su Kragujevčani skupili redove i odneli zasluženu pobedu ne dozvolivši bilo kakvo iznenadjenje u Jezeru. Prvo poluvreme su rešili u svoju korist, golovima Matijevića i Perića, da bi u nastavku pogocima Huga, Talesa i Rajčevića bio osiguran trijumf. Poraz su ublažili Lazić i Stanojević, za konačnih 5:2.

Ponašanje igrača obeju ekipa bilo je potpuno korektno i u ovoj utakmici publika je mogla da uživa. Ekonomac je na ovaj način ostvario sedmu prvenstvenu pobedu iz isto toliko mečeva, nastavivši put ka zacrtanim ciljevima obe sezone.