SportFoto: Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac zvanična stranica

Fudbaleri “Radničkog 1923” pobedom započeli novu sezonu u Prvoj ligi Srbije

Autor: Branko Vukašinović
11:00 | Ponedeljak, 13 08 2018

Fudbaleri “Radničkog 1923” uspešno su otvorili novu sezonu u Prvoj ligi Srbije, pošto su u utakmici prvog kola savladali užičku “Slobodu” na “Čika Dači” , rezultatom 2:0.

Golove za kragujevačku ekipu postigli su Mile Vujasin u 14. minutu iz jedanaesterca i Tomislav Todorović u 63. minutu.

Fudbaleri “Radničkog 1923” nisu mogli na bolji način da započnu prvenstvo. Rad iz prethodnih nedelja se isplatio. Vrlo borbeno i sa puno želje i energije igrači “Radničkog 1923” pristupili su meču iz kojeg su zasluženo izašli kao pobednici, ispraćeni aplauzom sa tribina stadiona “Čika Dača”, objavljeno je na zvaničnom sajtu FK “Radnički 1923”.

Tim trenera Darka Tešovića u sledećem kolu gostuje “Borcu” u Čačku. Nakon toga, Kragujevčane očekuju dve vezane utakmice na “Čika Dači” protiv “Inđije” i “Novog Pazara”.