SportFoto: Arhiva - Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac Oficijalna stranica

Fudbaleri “Radničkog 1923” porazom započeli prolećni deo PLS

14:40 | Utorak, 13 03 2018

Fudbaleri “Radničkog 1923” poraženi su na startu prolećnog dela prvenstva, u utakmici 16. kola Prve lige Srbije, od ekipe “Budućnosti” u Dobanovcima, rezultatom 2:0.

Ekipa “Budućnosti” došla je do prednosti već u 3. minutu igre golom Bastajića, a duplirala ju je u 48. minutu pogotkom Đušića.

Start drugog dela prvenstva bez uspeha neće obeshrabriti Kragujevčane, za koje će borba trajati do poslednje utakmice sezone. Priliku da popravi utisak tim “Radničkog 1923” imaće za sedam dana, kada dočekuje ekipu “Metalca”, poručuju iz “Radničkog 1923”.

Kragujevčani se trenutno nalaze na sedmom mestu na tabeli sa 22 osvojena boda, a isto toliko ima “Inđija” koja je na šestom.

Tim trenera Slaviše Kovačevića u sledećem kolu odmeriće snage sa ekipom “Metalca” iz Gornjeg Milanovca. Meč je na programu u ponedeljak, 19. marta, od 14 časova na stadionu “Čika Dača”. Ulaz na ovaj meč je slobodan.