Rvački klub “Kragujevac” šampion Srbije u rvanju slobodnim stilom

sreda, 28 decembar 2016 12:28 Foto: Facebook/ Rvački klub Kragujevac Autor:  Branko Vukašinović

Rvački klub “Kragujevac” pobednik je Prve lige Srbije u rvanju slobodnim stilom u seniorskoj konkurenciji. Kragujevački rvači su u finalu savladali beogradski “Freestyle” sa 5:3.

Svaka čast našim mladim momcima na izuzetnoj borbenosti i velikoj hrabrosti. Ovo je prva ekipna titula u seniorskoj konkurenciji za naš klub. Jedno od najjačih takmičenja do sada, nekoliko odličnih ekipa i na kraju zasluženi trijumf naše ekipe. Hvala svim prijateljima na velikoj i iskrenoj podršci”, objavljeno je na Facebook profilu Rvačkog kluba “Kragujevac”.

Najnovije vesti iz ove kategorije

Najmocniji u Kragujevcu banner final

  • 50 najmoćnijih u Kragujevcu
    50 najmoćnijih u Kragujevcu Predstavljamo vam listu 50 najmoćnijih u 2016. godini u Kragujevcu, po izboru portal InfoKG i naših čitalaca. Kriterijumi kojima smo se vodili prilikom sastavljanja liste su politički i finansijski uticaj,…

VREME