SportFoto: Facebook/Kickboxing-club Radnicki

Kik-bokseri Radničkog osvojili šest medalja u Beogradu

14:30 | Petak, 10 05 2019

Kik-bokseri Radničkog osvojili su šest medalja, zlatnu i pet srebrnih, na Prvenstvu Srbije u Beogradu. Najsjajnije odličje pripalo je Milici Popović.

Srebrom su se okitili Lazar Vesković, Vuk Koprivica, Marta Vučić, Borko Milenković i Željko Grčak.

Na ovom takmičenju naši kik-bokseri su prvog dana bili odlični, imali su stopostotan učinak u eliminacijama. Kadetkinja Milica Popović  drugog dana takmičenja postala je šampion Srbije, dok su Lazar Vesković i Vuk Koprivica pokradeni u finalu, preglasavanjem su izgubili zlatne medalje. Marta Vučić i Borko Milenković zasluženo su osvojili drugo mesto, dok Željko Grčak nije moga da učestvuje u finalu zbog povrede”, izjavio je trener Kik-boks kluba "Radnički”, Rade Radomirović.

Na Prvenstvu Srbije u Beogradu snage je odmerilo oko 200 takmičara iz 50 klubova.