SportFoto: KK Junior

Maslak osvojio srebro u Čačku

11:00 | Četvrtak, 17 10 2019

Član Karate kluba “Junior”, Nikola Maslak osvojio je srebrnu medalju na Prvenstvu Srbije u karateu u borbama i katama za kadete i juniore u Čačku.

Na Prvenstvu Srbije u karateu u borbama i katama za kadete i juniore u Čačku nastupilo je 800 takmičara iz 147 klubova. Karate klub Junior na ovom takmičenju predstavljalo je pet članova, od kojih se samo Nikola Maslak okitio medaljom, dok su dva osvojila peto mesto. Maslaku je pripalo srebro u borbama u teškoj kategoriji.

Iz Karate kluba Junior poručuju da je Nikoli nedostajalo malo da dođe do zlata, dok je Jana Đoković izgubila u repasažu za treće mesto.

Maslaka sada očekuje Balkansko prvenstvo, a zatim i borba za Evropsko, dok će mlađi takmičari predstojećeg vikenda učestvovati na kvalifikacijama za Kup Srbije u Čačku.