SportFoto: Printscreen/YouTube

“Radnički 1923” poražen od “Inđije”

09:00 | Ponedeljak, 27 08 2018

Fudbaleri “Radničkog 1923” poraženi su u utakmici trećeg kola Prve lige Srbije od ekipe “Inđije” na stadionu “Čika Dača”, rezultatom 1:0. Pobedu gostujućoj ekipi doneo je Goran Smiljanić golom u 10. minutu.

Kragujevčani su doživeli drugi uzastopni poraz od početka sezone u Prvoj ligi Srbije. Trener Darko Tešović veruje da će kragujevački tim igrati sve bolјe u nastavku prvenstva.

Generalno je “Inđija” zaluženo pobedila, ali ona je jedan iskusniji tim koji je pokazao to u mnogim utakmicama prošle i ove godine. Mi smo tim koji je u formiranju, ali to ne govorim kao alibi. Ova ekipa je vrlo pismena i pametna i njeno vreme će tek doći”, izjavio je Tešović.

“Radnički 1923” u sledećem kolu dočekuje ekipu “Novog Pazara”. Meč je na programu u sredu, 29. avgusta, od 17 časova na stadionu “Čika Dača”. Ulaz je slobodan.