SportFoto: Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac Oficijalna stranica

“Radnički 1923” poražen od “Sloge”

14:00 | Subota, 10 02 2018

Fudbaleri “Radničkog 1923” poraženi su u petoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone u Prvoj ligi Srbije od ekipe “Sloge” iz Požege, rezultatom 3:1.

“Sloga” je povela u 15. minutu golom Grujičića, da bi u 40. minutu, iz penala, izjednačio Nenad Đurđević. Na pauzu se otišlo rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu ekipa iz Požege dva puta je zatresla mrežu “Radničkog 1923”, a golove su postigli Plazinić, u 60. minutu, i Ristić u 73. minutu.

Podsetimo, “Radnički 1923” je na prethodnim pripremnim utakmicama savladao “Borca”, “Slaviju” i “Proleter”, a nerešeno je odigrao sa “Zlatiborom” iz Čajetine.

Tim trenera Slaviše Kovačevića u sledećem kontrolnom meču u utorak, 13. februara, putuje za Lučane, gde ih dočekuje ekipa “Mladosti”.