SportFoto: fkradnicki.com

“Radnički 1923” poražen posle penala u Inđiji (VIDEO)

11:30 | Ponedeljak, 20 05 2019

Fudbaleri “Radničkog” poraženi su u finalu baraža za Super ligu Srbije od Inđije. S obzirom na to da je posle 90 minuta igre rezultat bio 1:1, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u kom je Inđija savladala Kragujevčane sa 3:0.

Tim trenera Dejana Nikolića poveo je u 23. minutu utakmice golom Jovana Lukića. Rezultat je bio izjednačen u 41. minutu, a pogodak za Inđiju postigao je Dimitrov.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, pa je posle 90. minuta igre rezultat bio nerešen, 1:1. Usledilo je izvođenje penala, u kom je ekipa Inđije bila uspešnija sa 3:0.

Na taj način, Inđija nastavlja borbu za najviši rang takmičenja, a očekuje je dvomeč sa Dinamom iz Vranja, koji je na 14. mestu na tabeli u Super lige Srbije.