SportFoto: Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac Oficijalna stranica

Radnički 1923 “razvalio” Podrinje

Autor: Branko Vukašinović
10:30 | Ponedeljak, 17 07 2017

Fudbaleri “Radničkog 1923” savladao je u prvoj pripremnoj utakmici za takmičenje u Prvoj ligi Srbije ekipu “Podrinja” iz Mačvanske Mitrovice, rezultatom 9:0. Najefikasniji u kragujevačkoj ekipi bio je Nikola Ivković sa tri gola, dok je Ognjen Ilić postigao dva.

U listu strelaca na prvom pomoćnom terenu stadiona “Čika Dača” upisali su se Ivković u 9., 22. iz jedanaesterca i 44. minutu, Maksimović u 11., Đurđević u 60., Ognjen Ilić u 73. i 85., Milovanović u 75. i Lazić u 80. minutu.

Tim Slaviše Kovačevića sledeću pripremnu utakmicu odigraće već u sredu, 19. jula, na stadionu “Čika Dača” protiv ekipe “Radničkog” iz Svilajnca.

Opširnije o  pripremama "Radničkog 1923" za Prvu ligu Srbije i raspored prijateljskih utakmica pročitajte ovde: “Radnički 1923” tempira formu za Prvu ligu Srbije.