SportFoto: fkradnicki.com

"Radnički 1923" savladao OFK Bačku

11:00 | Četvrtak, 14 11 2019

Fudbaleri Radničkog 1923, posle tri uzastopna poraza, pobedili su u utakmici 19. kola Prve lige Srbije ekipu OFK Bačke na stadionu “Čika Dača”,  rezultatom 2:1. Pobedu su kragujevačkom timu doneli Nikodijević i Kovačević golovima u 39. i 88. minutu, dok je za Bačku pogodak postigao Stojanović u 90. minutu.

Ovo je druga utakmica koju smo odigrali na nekom željenom nivou. U Vranju to nismo uspeli da materijalizujemo, a sada jesmo. Vetar je u jednom delu igre bio naš saveznik, a u drugom ekipi Bačke. U svakom slučaju, mislim da smo zasluženo pobedili. Iskoristio bih priliku da se zahvalim publici i našim vernim navijačima, koji nas prate tokom čitave sezone. I na ovoj utkamici su nam davali vetar u leđa i zaista im neizmerno hvala na podršci”, izjavio je za klupski sajt pomoćni trener Radničkog 1923, Darko Milisavljević.

Kragujevčani se posle ove pobede nalaze na 14. mestu na tabeli sa 22 osvojena boda, a u sledećem kolu odmeriće snageu gostima sa ekipom Smedereva 1924.