SportFoto: Facebook/KŽKK Radnički 2016

“Radnički 2016” jači od “Paraćina”

Autor: Branko Vukašinović
15:30 | Ponedeljak, 30 10 2017

Košarkašice “Radničkog 2016” pobedile su u meču trećeg kola Druge lige Jug B u hali “Gordana Goca Bogojević” ekipu “Paraćina”, rezultatom 78:47.

Posle prvih nekoliko minuta loše igra ušli smo u naš ritam i do kraja kontrolisali utakmicu. Opet su sve igračice dobile šansu da igraju i svaka je dala svoj doprinos ovoj pobedi. Mlada smo ekipe i raduje me što iz utakmice u utakmicu igramo sve bolje. Čestitam devojkama na pobedi”, poručila je trener “Radničkog 2016”, Vesna Despotović.

U kragujevačkoj ekipi najefikasnija je bila Sara Milošević sa 28 poena, a slede je Minela Mehović sa 11, Marija Cvijović i  Milica Todorović sa po 10 poena.

Osim prve četvrtine gde smo otvorile utakmicu lošije sve ostalo je bilo odlično. Iz utakmice u utakmicu stićemo sve veće samopouzdanje i igramo sve bolje i bolje. Okrećemo se sledećoj utakmici i pripremi za nju. Čestim mojim igračicama na još jednoj pobedi i dobroj igri, a ekipi paraćna na fer i korektnoj borbi”, izjavila je košarkašica Marija Cvijović.

“Radnički 2016” predstojećeg vikenda dočekuje ekipu “Gimnazijalca” iz Pirota.