SportFoto: Arhiva - RK "Radnički 1964"

Rukometaši “Radničkog 1964” dočekuju “Pobednika”

11:00 | Petak, 02 11 2018

Rukometaši “Radničkog 1964“ u šestom kolu Super B lige Srbije dočekuju prijepoljskog „Pobednika“. Meč je na programu sutra od 20:30 časova u hali “Jezero“.

Pauzu u prvenstvu smo iskoristili na pravi način, podigli fizičku spremu i taktiku na još viši nivo, i rešili neke stvari u kojima smo grešili u dosadašnjem delu prvenstva. Naš cilj se zna, a to je ulazak u viši rang, što znači da u svakoj utakmici moramo ići na pobedu, a posebno u duele kod kuće, bez obzira ko je protivnik. Ne zavarava nas trenutna pozicija na tabeli ekipe “Pobednika” koja u svojim redovima ima par iskusnih igrača koji su u stanju da kazne svaku našu grešku. Recept za pobedu se zna, čvrsta odbrana sa što više lakih golova. Smatram da ukoliko ponovimo igru iz prvog poluvremena u Kuršumliji tokom svih 60 minuta u subotu, osvajanje bodova se neće dovesti u pitanje”, izjavio je golman “Radničkog 1964“, Dušan Petrović.

Kragujevčani se nalaze na prvom mestu na tabeli Super B lige Srbije sa devet osvojenih bodova.