SportFoto: fkradnicki.com

Fudbaleri Radničkog 1923 poraženi od novosadskog Kabela (VIDEO)

11:00 | Ponedeljak, 04 11 2019

Fudbaleri “Radničkog 1923” poražen u utakmici 17. kola Prve lige Srbije od novosadskog Kabela na Čika Dači, rezultatom 1:0. Gol za gostujuću ekipu postigao je Nebo u 33. minutu.

Kabel je pokazao da je bolja ekipa od nas i zasluženo je pobedio. Od prvog minuta znali su šta žele, te su u skladu sa tim i odigrali utakmicu. Pokazali su da su jedna čvrsta, jaka, takmičarska ekipa, dakle, sve ono što mi nažalost nismo. Ja sam se nadao da smo posle ove serije od tri uzastopna gostovanja došli malo k sebi, ali očigledno da nismo. Mene je zaista, gledajući sa strane, bilo sramota našeg današnjeg izdanja. Totalni nedostatak želje, htenja, kvaliteta, mnogih stvari… Pohvalio bih publiku koja je svih devedeset minuta bila uz nas i da pri tom nije uputila niti jednu ružnu reč. Mislim da ovi momci i ne shvataju koliko su privilegovani što igraju za ovaj klub, štaviše, za pojedine je to jedna vrsta tereta. Ja jedino što mogu, to je da se izvinim svima onima koji su bili na našem stadionu za ovo sramotno izdanje moje ekipe”, poručio je trener Kragujevčana Darko Vojvodić.

“Radnički 1923” je posle ovog poraza pao na 14. mesto na tabeli sa 19 osvojenih bodova.

Kragujevčane predstojećeg vikenda očekuje gostovanje ekipi Dinama u Vranju.