SportFoto: FK Radnički 1923

Fudbaleri “Radničkog 1923” remizirali sa “Slogom 33”

11:30 | Četvrtak, 13 02 2020

Fudbaleri “Radničkog 1923” nisu uspeli da nastave niz pobeda u pripremnim utakmicama, pošto su u petoj proveri remizirali sa ekipom “Sloge 33” iz Petrovca na Mlavi, rezultatom 2:2.

Nakon četiri uzastopne pobede u dosadašnjem delu priprema, izabranici Darka Milisavlјevića su u petoj proveri naišli na vrlo dobro pripremlјenu i ukomponovanu ekipu “Sloge 33”, koja se pokazala kao “tvrd orah” i uspela je da odoli Kragujevčanima.

Iako su “crveni” u većem delu susreta imali terensku inicijativu, gosti su ipak prvi došli do vođstva sredinom drugog poluvremena. Usledio je preokret u režiji dvojice mladih napadača Radničkog 1923 Simovića i Maksimovića, da bi petnaestak minuta pre kraja utakmice Đorđević poravnao na 2:2 i tako postavio konačan rezultat ovog zanimlјivog susreta, odigranog na veštačkoj podlozi pomoćnog terena stadiona “Čika Dača”.

Sledeću proveru fudbaleri kragujevačkog prvoligaša imaće u subotu od 14 časova protiv Jedinstva iz Uba.

Izvor: FK Radnički 1923