Sport

“Radnički 1923“ pobedio „Sušicu“

09:43 | Ponedeljak, 18 07 2016

Fudbaleri “Radničkog 1923” savladali su u prvoj kontrolnoj utakmici pred start sezone u Srpskoj ligi Zapad ekipu “Sušice”, rezultatom 3:1.

FK “Sušica” već u 15. minutu su došli u prednost, a samo minut kasnije odličnim udarcem rezultat je poravnao Ljubo Nenadić. Za preokret se pobrinuo Marko Krasić golom iz slobodnog udarca u 22. minutu utakmice. Samo četiri minuta kasnije Ivković je uvećao prednost “Radničkog” na 3:1.

U prvoj kontrolnoj utakmici, odigranoj u Korićanima, trener Radovan Radaković odlučio je da isproba dva tima sastavljenih od igrača od prošle sezone kao i novajlija koji konkurišu za mesto u prvom timu.

U prvom poluvremenu igrali su Kostić, Živanović, Ilić, Marković, Matejević, Krasić, Nenadić, Milojević, Stanković, Ivković i Veljović. U drugom poluvremenu Milentijević, Pajović, Kojić, Andrić, Milovanović, Miljuš, Vidović, Deljanin, Gavrović, Lukić, Todorović, Vasojević.

“Radnički 1923” sledeću proveru imaće već u sredu kada će u Aranđelovcu odmeriti snage sa FK “Šumadija”.