SportFoto: Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac Oficijalna stranica

“Radnički 1923” poražen od “Budućnosti”

09:00 | Ponedeljak, 31 07 2017

Fudbaleri “Radničkog 1923” poraženi su u petoj pripremnoj utakmici pred početak sezone u Prvoj ligi Srbije od valjevske “Budućnosti”, razultatom 0:2. Na taj način, Kragujevčani su zabeležili prvi poraz u pripremnom periodu.

Gosti su na stadionu "Čika Dača" oba gola postigli u prvom poluvremenu. Golove za ekipu iz Valjeva postigli su Đermanović u 16. i Popović u 38. minutu.

Rezultat današnje utakmice poslužiće timu “Radničkog 1923” kao pouka i dodatna motivacija da pripreme privedu kraju na pravi način i maksimalno spremni dočekaju takmičarski deo sezone”, saopšteno je iz kragujevačkog kluba.

Tim Slaviše Kovačevića u sledećoj kontrolnoj utakmici odmeriće snage sa “Slogom” iz Požege. Meč je na programu u sredu, 2. avgusta, na stadionu “Čika Dača”.

Podsetimo, u dosadašnjim pripremnim utakmicama Kragujevčani su savladali “Podrinje”, “Radnički” iz Svilajnca, “Tabane 1970” i “Karađorđa”.