SportFoto: Streljački savez Srbije

Strelcima “Čika Mate” pet zlata u Beogradu

13:00 | Petak, 12 04 2019

Članovi Streljačkog kluba “Čika Mata” osvojili su pet zlatnih medalja na Prvenstvu Srbije standardnim vazdušnim oružjem u B programu za kadete i mlađe juniore u sali Sportskog društva Crvena zvezda u Beogradu. Najbolja je bila Teodora Vukojević sa dve osvojene titule šampiona države.

Vukojevićeva je trijumofvala u kadetskoj sa 419,6 i konkrenciji mlađih juniora i kadetkinja sa 248,7 pogođenih krugova., i tako se okitila sa dva zlata.

Njen klupski kolega, Marko Ivanović je osvojio najsjajnije odličje u konkurenciji mlađih juniora i kadeta sa 247,6 pogođenih krugova.

Streljački klub “Čika Mata” je osvojio dve titule ekipnog prvaka u konkurenciji kadetkinja i mlađih juniorki i kadetkinja.

Prvenstvom Srbije u B programu za kadete i mlađe juniore u Beogradu završena je sezona nacionalnih takmičenja standardnim vazdušnim oružjem.