SportFoto: AK Radnički

Atletičaru Radničkog Aleksi Aciću srebro na Prvenstvu Srbije u Beogradu

15:00 | Utorak, 27 02 2024

Pionir Atletskog kluba “Radnički” Aleksa Acić osvojio je srebrnu medalju u trci na 60 metara na Prvenstvu Srbije u beogradskoj Atletskoj dvorani.

Prvenstvo Srbije za pionire, mlađe pionire i višeboj za seniore i seniorke održano je proteklog vikenda u beogradskoj Atletskoj dvorani.

Pionir Atletskog kluba “Radnički” Aleksa Acić je u trci na 60 metara zauzeo drugo mesto i osvojio srebrnu medalju, dok je kao apsolutni favorit na 300 metara napravio grešku na startu i bio diskvalifikovan. Aleksandra Babić u finalnoj trci na 800 metara nije uspela da se domogne medalje, kao ni mlađa pionirka Dunja Božović u skoku i dalj.

Magdalena Stevanović zbog povrede nije nastupila u petoboju za seniorke, gde je važila za glavnog favorita za zlatnu medalju.