SportFoto: Facebook/Taekwondo Akademija Kragujevac

Tekvondo akademiji Kragujevac 10 medalja u Beogradu

15:00 | Utorak, 23 03 2021

Članovi Tekvondo akademije Kragujevac osvojili su 10 medalja na Međunarodnom turniru “Omega kup”, održanom u Hali sportova “Ranko Žeravica” u Beogradu. Najsjajnija odličja osvojili su Aleksandra Germanac i Pavle Cvetković.

Na Međunarodnom turniru “Omega kup”, koji je održan u Hali sportova “Ranko Žeravica” u Beogradu, učestvovalo je više od 500 takmičara iz 50 klubova iz pet zemalja. Tekvondo akademiju Kragujevac na ovom turniru predstavljalo je 12 takmičara, a 10 njih se okitilo medaljama.

Zlato su osvojili Aleksandra Germanac i Pavle Cvetković, srebro je pripalo Slaviši Pokimici, Anastasiji Sokolov, Milici Spasić i Jovanu Nikoliću, dok su se bronzom okitili Tijana Ranković, Teodora Antonijević, Kristijan Proći i Miroslav Kostović.

Iz Tekvondo akademije Kragujevac medalja na ovom turniru nisu uspeli da se domognu Uroš Cvetković i Nemanja Sokolov.