Odbojkaši Radničkog slavili u Kraljevu

13:00 | Ponedeljak, 27 11 2023

Ekipa Radničkog osvojila je velika tri boda u Kraljevu. Kragujevčani su slavili protiv komšija rezultatom 1:3, po setovima (20:25, 14:25, 25:15, 25:15).

U prvom setu, posle početnog vođstva ekipe Ribnice, odbojkaši Radničkog nisu imali veći otpor sve do kraja seta, tako da su na kraju pobedili rezultatom 20:25. Nije bilo većih uzbuđenja u drugom setu koji je gostujuća ekipa ubedljivo dobila 14:25. U trećem setu opuštena igra Radničkog koštala ih je ubedljivog poraza 25:15. U četvrtom setu vodila se velika bitka od samog početka, ekipa Radničkog bolje se snašla na kraju i zasluženo pobedila rezultatom 22:25.

Na redu je opet Evropa, odbojkaši u sredu gostuju ekipi Krajove u revanš meču 1/16 finala CEV Kupa.