SportFoto: FK Radnički 1923 Kragujevac zvanična stranica

Radnički 1923 izgubio u Bačkoj Topoli

18:16 | Sreda, 08 05 2024

Fudbaleri Radničkog 1923 poraženi su u 34. kolu MozzartBet Superlige Srbije od ekipe TSC-a rezultatom 4:3.

Prvo poluvreme u potpunosti je pripalo domaćinu koji je u prvih 15 minuta postigao čak tri gola, i tako umnogome otežao igru "crvenih". Ipak, u ovom periodu igre beležimo promašen penal Vidosavljevića u 43. minutu utakmice.

U drugom poluvremenu, Radnički 1923 zaigrao je mnogo bolje i postigao tri pogotka što je probudilo nadu da "crveni" mogu do boda protiv jakog protivnika. Međutim, do kraja utakmice nije došlo do promene rezultata, tako da cela tri boda ostaju u Bačkoj Topoli.

Golove za domaći tim postigli su Jovanović u 6., Đakovac u 10. i 56. minutu (pen)., i Stojić u 15. minutu, koji je postigao i autogol u 78. minutu.

Za Radnički 1923 pogađali su Sahli u 46., i Bukumira koji u nadoknadi vremena stavlja tačku na meč golom u 91. minutu.