SportFoto: FK Šumadija 1903

“Šumadije 1903” pobedila “Trepču”

11:00 | Petak, 07 06 2024

Fudbaleri “Šumadije 1903” su u poslednjem, petom kolu plej-ofa Šumadijsko-raške zone savladali ekipu “Trepče”, rezultatom 3:1.

U utakmici bez takmičarskog značaja, kada je pozicija na tabeli u pitanju, igrači obe ekipe su prikazali lep i atraktivan fudbal, a malobrojni gledaoci su videli i četiri pogotka.

“Šumadija” je dominirala u prvom delu igre kada je i došla do, pokazalo se, nedostižne prednosti od 0:3.

Strelci za gostujuću ekipu su bili Simović u 24, Dimitrijević u 26, Simović u 25. i Kolarević u 44. minutu utakmice.

Domaćin je u drugom delu igre pokušao da dođe do povoljnijeg rezultata, ali se u nekoliko navrata istakao golman “Šumadije” Pešić.

Počasni pogodak za kraj ovogodišnje sezone za “Trepču” postigao je Milosavljević u 52. minutu čime je postavljen konačan rezultat utakmice “Trepča” - “Šumadija” 1:3.

“Šumadija” je u ovoj sezoni zauzela drugo mesto sa četiri boda zaostatka za prvoplasiranom Slogom iz Kraljeva koja je ostvarila plasman u Srpsku ligu grupa Zapad.