Sport

Đavoli zabeležili drugu pobedu u sezoni

Autor: Jovana Mladenović
18:59 | Subota, 27 08 2016

Fudbaleri Radničkog 1923 savladali su na Čika Dači ekipu Jošanice iz Novog Pazara rezultatom 2:1, u okviru trećeg kola Srpske lige Zapad.

Pre početka utakmice aplauzom je pozdravljena generacija igrača kragujevačkog kluba rođena 2003. godine. Ovaj tim, koji sa klupe predvodio mladi trener Dušan Nikolić, nedavno je trijumfovao na tradicionalnom međunarodnom turniru u Ohridu.

Vodeći gol za Radnički u 18. minutu postigao je Bojan Miljuš, a na listu strelaca se u 22. minutu upisao i njegov klupski kolega Jovan Lukić. Ovim rezultatom završeno je prvo poluvreme na Čika Dači.

Gosti iz Novog Pazara su mrežu domaćina zatresli u 68. minutu meča, a strelac gola je bio Dženan Plojović.

Radnički u dosadašnjem toku takmičenja beleži dve pobede i jednu utakmicu s nerešenim rezultatom.