SportFoto: AK Park

AK Park sa Otvorenog prvenstva Centralne Srbije doneo pet medalja

15:00 | Utorak, 27 06 2023

Na Otvorenom prvenstvu centralne Srbije za juniore/ke i seniore/ke održanom prošlog vikenda u Kruševcu, atletičari AK Park osvojili su pet medalja.

Najveći uspeh zabeležili su Mateja Perović i Nina Mijailović, još uvek pioniri (do 14 godina). Takmičili su se sa starijim atletičarima u kategoriji mlađih juniora (do 16 godina).

Nina Mijailović zauzela je prvo mesto u skoku udalj, dok je Mateja Perović, novim ličnim rekordom (5,83), zauzeo drugo mesto u skoku udalj, i treće mesto u trci na 100m.

U konkurenciji seniora nastupili su Milan Mladenović i Jovana Vukosavljević. Mladenović je zauzeo drugo mesto u skoku udalj skočivši isto kao prvoplasirani i četvrto mesto utrci na 100m.

U konkurenciji dama,Jovana Vukosavljević je osvojila bronzanu medalju u skoku udalj skočivši novi lični rekord, i osmo mesto u trci na 100m.