SportFoto: Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac Oficijalna stranica

“Radnički 1923” pobedio “Borca”

16:50 | Subota, 27 01 2018

Fudbaleri “Radničkog 1923” pobedili su u prvoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone u Prvoj ligi Srbije ekipu “Borca” iz Čačka, rezultatom 2:1.

Golove za kragujevačku ekipu postigli su Đorđe Maksimović i Vasilije Veljko Milovanović, dok se u timu Čačka u listu strelaca upisao Romanić.

Radnički 1923 je, najpre, poveo golom mladog Đorđa Maksimovića, u 41. minutu igre. Prednost domaće ekipa, uz odličnu igru, trajala je do 50. minuta, kada je za tim iz Čačka izjednačio Romanić. Do zaslužene pobede kragujevačke ekipe došlo je u poslednjim trenucima utakmice, kada je nakon prekršaja gostujućeg igrača, sudija Dimitrijević pokazao na belu tačku, sa koje je siguran bio Vasilije Veljko Milovanović”, objavljeno je na Facebook stranici FK “Radnički 1923”.

Tim Slaviše Kovačevića u sledećoj pripremnoj utakmici odmeriće snage u sredu, 31. januara, sa ekipom “Slavije”.