SportFoto: FK Radnički 1923 Kragujevac zvanična stranica Nenad Kotlajić

Crveni pobedili Mladost na Čika Dači

18:38 | Četvrtak, 02 05 2024

Fudbaleri Radničkog ostvarili su još jednu pobedu pred svojim navijačima. Ovog popodneva "crveni" su slavili posle preokreta protiv ekipe Mladosti iz Lučana rezultatom 3:2 u 33. kolu Superlige Srbije.

Posle ove utakmice fudbaleri Radničkog drže četvrtu poziciju na tabeli koja ih skoro izvesno vodi u kvalifikacije za evropske kupove.

Poveli su gosti golom Veličkovića u 22. minutu, da bi uvećali prednost u 27. minuti kada je strelac za ekipu Mladosti iz penala bio Milošević. U nadoknadi prvog poluvremena Radnički dolazi do gola iz penala koji je uspešno realizovao Vidosavljević, da bi isti igrač doneo izjednačenje domaćinu u 60. minutu.

Tačku na ovaj susret stavio je Šerbečić golom u 76. minutu i doneo slavlje igračima i navijačima Radničkog.