SportFoto: wildboars.rs

Veprovi silni na startu sezone, Stršljenovi kući nisu poneli ni poen

13:00 | Utorak, 29 03 2022

Divlji Veprovi su upisali pobedu na startu sezone pošto su bez primljenog poena Crne Stršljenove dobili rezultatom 42:0.

Kragujevčani su bili više nego dominantni, Jagodinci nisu bili u stanju da im pariraju, kako u napadu tako i u odbrani.

Odmah u prvom napadu su Kragujevčani stigli do poena. U nastavku su postepeno povećavali prednost koja je na kraju prvog poluvremena bila 36:0, da bi u drugom delu malo usporili i pružili priliku mlađim igračima.

Tako je u poslednjim minutima meča publika videla i Aleksu Đokića na mestu kvoterbeka, što je bilo uvežbavanje za utakmicu koju će celu provesti u igri.

Za igrača utakmice je proglašen mladi Dimitrije Novaković koji je pokazao svoj kvalitet u defanzivi na poziciji kornerbeka. U napadu su se istakli Milan Novaković, Veljko Stojanović, Stefan Todorović i Toma Todorović.

U narednom kolu, koje je na programu sledećeg vikenda, Divlji Veprovi će gostovati u Požarevcu ekipi Pastuva.

Izvor: wildboars.rs