SportFoto: FK Radnički 1923

Lider posrnuo na “Lagatoru” (VIDEO)

11:00 | Utorak, 03 11 2020

Niz od dvanaest uzastopnih utakmica bez poraza u Prvoj ligi Srbije fudbaleri Radničkog 1923 okončali su na današnjem gostovanju ekipi Loznice, rezultatom 1:3. Gol za kragujevačku ekipu postigao je Tomić u 60. minutu, dok su se u timu Loznice u listu strelaca upisali Ilić, Komarčević i Matić.

Očekivali su Кragujevčani tešku utakmicu na tradicionalno neugodnom “Lagatoru”, gde su u prošlosti teško dolazili do bodova. Borbena ekipa Loznice pokazala se kao “tvrd orah” za lidera Prve lige Srbije, koji je platio ceh neiskorišćenim prilikama u drugom poluvremenu.

Ovaj poraz neće previše uticati na položaj Кragujevčana na tabeli, koji su pre ove utakmice imali šest bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Кabel.

Narednog vikenda ekipu trenera Aleksandra Linte očekuje duel sa lazarevačkom Кolubarom na “Čika Dači”.

Izvor: FK Radnički 1923