SportFoto: SPD Radnički

Odbojkaši Radničkog izgubili na gostovanju ekipi Partizana

10:30 | Nedelja, 22 10 2023

Radnički nije uspeo da iznenadi šampiona u Beogradu, izgubili su Kragujevčani sa 3:1 u setovima. U prvom setu Partizan je imao prednost od samog starta, ipak kod rezultata 21:15 na servis gostiju dolazi Stoilović, koji neverovatnim servisima poravnava na 21:21, ali Radnički nije imao snage za potpuni preokret i domaćin uzima set rezultatom 25:22. Ipak u drugom setu nastavili su se dobri servisi kragujevčana i potpuna dominacija koja je rezultirala razlikom od 11 poena, kraj drugog seta 14:25. Treći set protekao je u greškama Radničkog i Partizan je rutinski to iskoristio i priveo set kraju 25:20. Nisu uspeli igrači Radničkog da se vrate u četvrti set, tako da je Partizan nastavio sa dobrom igrom i blokovima stigao do pobede u ovom setu.

Naredni meč Radnički igra kao domaćin protiv švajcarskog Amriswila u CEV Kupu u sredu 25. oktobra.

Izvor: SPD Radnički