Odbojkaši Radničkog slavili u Subotici

15:00 | Ponedeljak, 06 11 2023

Odbojkaši Radničkog trijumfovali su na gostovanju u Subotici, savladavši ekipu Spartaka, rezultatom 3:1 u setovima.

Prvi set protekao je u ispitivanju snaga i mogućnosti protivnika, ali odličnim servisima pred kraj seta Radnički rezultatom 17:25 dolazi do vođstva 0:1.

U drugom setu gosti nastavljaju sa dobrim servisima i odličnom odbranom i osvajaju i drugi set rezultatom 19:25.

U trećem setu nastavila se velika borba, ali Spartak ipak smanjuje na 1:2, rezultatom 25:21.

Četvrti i poslednji set pripao je Radničkom uz nadljudske napore i odličan napad rezultatom 20:25 za konačnih 1:3 u setovima.

Radnički nastavlja sa ubitačnim ritmom i utakmicama koje se igraju na tri dana, već u sredu, 8. novembra, u goste dolazi ekipa Takova iz Gornjeg Milanovca u okviru 1/4 finala Kupa Srbije. Utakmica se igra u 18 časova.