SportFoto: fkradnicki.com

Radnički pobedom završio polusezonu - Radnik pao na "Čika Dači"

17:00 | Sreda, 20 12 2023

Trijumfalan završetak jesenje polusezone za "crvene", koji su danas na svom "Čika Dači" savladali ekipu Radnika iz Surdulice u zaostaloj utakmici 9. kola Super liga Srbije  sa 1:0.

Ponovio se scenario sa prethodne utakmice ova tima na "Čika Dači", u kojoj su Kragujevčani takođe slavili minimalnim rezultatom. Tada je gol odluke postigao Nemanja Tomić, a danas Sali Vižđi, koji je spretno reagovao na centaršut iskusnog Branislava Miloševića u 21. minutu i glavom smestio loptu iza leđa golmana i kapitena Radnika Stefana Ranđelovića.

"Crveni" će, ukoliko ne bude nekih većih promena na tabeli, "prezimeti" na 9. poziciji sa 23 osvojena boda.

Sledi dvomesečna pauza u prvenstvu, koja će našoj ekipi dobro doći da se odmori i što bolje pripremi za izazove koji joj predstoje u nastavku sezone.

Prvenstvo se nastavlja 10. februara utakmicama 20. kola, u kojem će "crveni" ponovo biti domaćini, ovoga puta imenjaku iz Niša.

Izvor: FK Radnički 1923 Kragujevac zvanična stranica