SportFoto: Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac zvanična stranica

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedom otvorili prolećni deo sezone u Prvoj ligi Srbije

13:00 | Četvrtak, 28 02 2019

Fudbaleri Radničkog 1923 trijumfom su započeli prolećni deo sezone u Prvoj ligi Srbije, pošto su u utakmici 23. kola savladali “Zlatibor”, rezultatom 3:1.

Najzaslužniji za pobedu kragujevačke ekipe bio je Đorđe Maksimović koji je postigao dva gola u 2. i 51. minutu, a pogodak je zabeležio i Mile Vujasin u 11. minutu. Gol za “Zlatibor” postigao je Milanović u 80. minutu.

Tim trenera Dejana Nikolića trenutno se nalazi na šestom mestu na tabeli sa 40 osvojenih bodova. “Radnički 1923” u sledećem kolu odmeriće snage sa ekipom “Javor Matis”. Meč je na programu u nedelju, 3. marta, od 14 časova na stadionu “Čika Dača”.