SportFoto: Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac zvanična stranica

"Lokomotiva" oborila "Radnički 1923"

11:00 | Ponedeljak, 18 02 2019

Fudbaleri “Radničkog 1923” pretrpeli su drugi poraz u pripremnom periodu pred nastavak sezone u Prvoj ligi Srbije, pošto su u osmoj kontrolnoj utkamici izgubili od Lokomotive iz Beograda, rezultatom 1:0. Gol za beogradsku ekipu postigao je Stojanov u 85. minutu.

Trener Dejan Nikolić odlučio je da i na ovoj utakmici priliku pruži svim igračima. Nakon prvog poluvremena mreže su mirovale, da bi u finišu utakmice gosti stigli do minimalne prednosti i pobede”, objavljeno je na zvaničnoj Facebook stranici FK Radnički 1923.

Kragujevčani će u poslednjoj proveri pred nastavak sezone u Prvoj ligi Srbije snage odmeriti sa čačanskim Borcem. Meč je na programu u sredu, 20. februara, od 14 časova na prvom pomoćnom terenu stadiona “Čika Dača”.

Podsetimo, tim trenera Dejana Nikolića u dosadašnjim pripremnim mečevima savladali su Omladinsku ekipu Randičkog 1923, Sušicu, Slogu iz Petrovca na Mlavi, Kolubaru, Slogu iz Požege i Šumadiju iz Aranđelovca, a poraženi su od ekipe “Jagodina Tabane”.